Приветствую Вас Гость | RSS
Rigas detektivu Agentura
Главная | Каталог статей | Регистрация | Вход
 
Главная » Статьи » Мои статьи

SIA „Rīgas Detektīvu Aģentūra” veiksmīgi strādā Latvijā jau septiņus gadus

http://detektiv.ucoz.com/_pu/0/46694270.jpgSIA „Rīgas Detektīvu Aģentūra”  darbības laikā uzņēmuma speciālisti rūpīgi novēroja dažādas biznesa jomas Latvijā un ārpus Latvijas, kā arī pētīja kādu palīdzību uzņēmuma speciālisti var sniegt iedzīvotājiem un uzņēmējiem.
Uzņēmuma SIA „Rīgas Detektīvu Aģentūra” prezidente Olga Zeļika intervijā stāsta, ka uz doto brīdi uzņēmums var piedāvāt divus jaunus darba virzienus. Pirmais virziens tas ir informācijas vākšana un darījuma drošības nodrošināšana, lai izvairītos no krāpšanām, kuras pamatā notiek būvniecībā, loģistikā un nekustamo īpašumu jomā. Izpētot augstāk minēto biznesa virzienu vājas vietas SIA „Rīgas Detektīvu Aģentūra” nodrošina darījumu drošību ne tikai ar informācijas vākšanu, bet arī nodrošinot darījumu juridisku nodrošinājumu (pareizo līgumu sastādīšanu, esošo vai plānoto līgumu pārbaude un t.t.). No mūsu puses galvenais panākt, lai pret mūsu klientu netiktu piemērotas nelikumiskas darbības, kuru rezultātā var rādīties materiālie zaudējumi, vai sabojāta klientu reputācija. Kā mēs zinām būvniecībā, loģistikā un nekustamo īpašumu jomā svarīgi saglabāt labu reputāciju un nodrošināties pret iespējamiem zaudējumiem.
Informācijas vākšana par plānoto darījumu un iespējamo biznesa partneri, ar kuru mūsu klientam, iespējams, nāksies strādāt nozīmē maksimālo nodrošinājumu pret iespējamam nepatikām situācijām. Mūsdienās nelikumisko un krāpniecisko darījumu skaits ir relatīvi liels un viņš turpina augt. SIA „Rīgas Detektīvu Aģentūra” speciālisti var sameklēt jebkura darījuma vājas vietas veicot informācijas analīzi un dokumentu pārbaudi, vai savam klientam apstiprināt to, ka darījums ir drošs.  
SIA „Rīgas Detektīvu Aģentūra” speciālisti atklāja un pārtrauca lielu skaitu plānotas krāpšanas un palīdzēja klientiem saglabāt labu reputāciju un naudu. Tā informācija, kuru vāc SIA „Rīgas Detektīvu Aģentūra” speciālisti var savākt neliels personu loks. Informācijas vākšanas process un citi darbi notiek tikai Latvijas Republikas likumdošanas ietvaros.
Otrais aktuālais jautājums ir informācijas vākšana ārpus Latvijas, kā arī personu drošības nodrošināšana ārpus Latvijas. No vienas puses liekas kas var notikt citas valstīs, piemēram, ceļojuma laikā vai biznesa darījuma laikā, bet prakse rada, ka viss nav tik vienkārši. Piemēram, personas, kuras plāno izbraukt ārpus Latvijas, lai iekārtoties darbā ne vienmēr zina par izbraukuma drošību un par piedāvāta darba drošību. No sākuma mēs pārbaudām izbraukuma dokumentus, līgumus, kurus nepieciešams parakstīt mūsu klientam, pēc tam vācam informāciju par izbraukuma vietu, plānoto darba vietu un t.t. Ir bijušas situācijas, kad mūsu klienti bija spiesti aizņemties iespaidīgas naudas summas, lai no sākuma norēķināties ar darba iekārtošanas uzņēmumiem un bija mums ļoti pateicīgi, kad mēs piestādījām informāciju par darba iekārtošanas uzņēmuma nelikumiskām darbībām. Priecē tas, ka darba iekārtošanas jomā Latvijā tiešām ir godīgi uzņēmumi, kuri palīdz Latvijas iedzīvotājiem sameklēt labas darba vietas un pilnīgi pilda savas saistības, bet diemžēl visi darba iekārtošanas uzņēmumi tādi nav. 
Ļoti bieži pie mums griežas Latvijas iedzīvotāji, kuri plāno apprecēties ar ārzemnieku, bet neko par to nezin. Ticiet mums starptautisko noziedzīgo grupējumu, kā arī noziedznieku ir daudz tāpēc būtu lietderīgi pārbaudīt cilvēku ar kuru plānojiet apprecēties. It īpaši tas skar sievietes, kuri appriecējoties izbrauc uz trešajiem valstīm, kur viņiem krīzes situācijas neviens nevar sniegt palīdzību. Mēs aicinām tādos gadījumos visu rūpīgi izvērtēt un pārbaudīt nevīs paļauties uz labo iznākumu. Mēs pārliecinājāmies, ka labāk pirms nopietna soļa visu rūpīgi pārbaudīt it īpaši ja iet runa par laulību. 
Papildus pie augstāk minētā pakalpojuma mēs iekļaujam arī mūsu speciālista izbraukšanu ārpus Latvijas kopā ar klientu. Tas skar pirmām kārtam vecus cilvēkus, kuriem ļoti sarežģīti orientēties citā valstī. SIA „Rīgas Detektīvu Aģentūra” speciālisti ne tikai izbrauks ārpus Latvijas kopā ar klientu, bet arī nodrošinās klientu fizisku drošību un palīdzēs orientēties svešā valstī.
SIA „Rīgas Detektīvu Aģentūra” speciālisti aicina visus būt maksimāli informētiem par visu, ko Jūs plānojiet darīt un dariet un ticiet SIA „Rīgas Detektīvu Aģentūra” speciālisti var sniegt Jums laicīgi visu nepieciešamo palīdzību.
Atcerēties, kas zina tas ir bruņots!
          Ar cieņu,

Jūsu Rīgas Detektīvu Aģentūra
Mūsu telefons: +37126065555
Mūsu mājas lapa: www.detektivs.lv

Категория: Мои статьи | Добавил: detektiv (18.08.2013) | Автор: детектив Ольга Зелика
Просмотров: 624 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
[ Категории каталога ]
Мои статьи [113]

[ Форма входа ]

[ Наш опрос ]
Оцените мой сайт
Всего ответов: 62

[ Поиск ]

[ Друзья сайта ]

[ Статистика ]

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Copyright MyCorp © 2018