Приветствую Вас Гость | RSS
Rigas detektivu Agentura
Главная | Каталог статей | Регистрация | Вход
 
Главная » Статьи » Мои статьи

SIA „Rīgas Detektīvu Aģentūra” Latvijas tirgū veiksmīgi strādā jau septiņus gadus.
http://detektiv.ucoz.com/_pu/0/30240830.jpgMēs gribējām Jums atklāt detektīvu darba būtību un lietas, kur detektīvi var palīdzēt saviem klientiem. 

Detektīvu darbība ir informācijas vākšana, kura var būt noderīga ne tikai fiziskām personām, bet arī juridiskām personām (uzņēmumiem), kā arī personu meklēšana un palīdzības sniegšanas nestandarta situācijās.
Pēdēja laikā SIA „Rīgas Detektīvu Aģentūra” pamatā griežas cilvēki, kurus „uzmeta”- apkrāpa, vai ārzemnieki, kurus apkrāpa potenciālas līgavas vai iespējamie biznesa partneri.
Ļoti bieži krāpšanas notiek finanšu darījumu jomā vai darījumos, kuri bija jau sākumā plānotie, ka krāpnieciskie darījumi.
Ļoti bieži mūsu klienti apdegas līgumu parakstīšanas laikā jo nesaprot līguma būtību, bet pie problēmas paradīšanas griežas pie mums, bet diemžēl tādas situācijās mēs maz ar ko varam palīdzēt tāpēc mēs visus brīdinām jau laicīgi griezties pie mums, lai pasargāt sevi no nepatikšanām.
Mēs pārbaudām cik līgums ir pareizs un cik darījums ir godīgs. Mēs reāli informatīvi nosargājam savus klientus.
Kas attiecas uz ārzemju klientiem ļoti bieži viņi nokļūt situācijās, kad viņus apkrāpj. To dara gan fiziskas personas, gan juridiskas personas (uzņēmumi). Krāpšanas var notikt jebkurā jomā- laulības jomā, loģistikas jomā, vai darījumu laikā kad partneri uzticas viens otram uz „vārda”.
Mēs arī saskārāmies ar situācijām, kad cilvēki atdod pēdēju naudu, lai izbrauktu ārpus Latvijas, piemēram, lai iekārtotos darbā, bet atbraucot uz citu valsti konstatē, ka neviens viņus nesagaida. Vai situācijas, kad cilvēki pazūd ārpus Latvijas. Tādos gadījumos mēs steidzami  palīdzam klientiem meklēt pazūdošo cilvēku.
Mani, ka uzņēmuma prezidenti priecē tas, ka sievietes, kuras plāno apprecēties ar ārzemniekiem jau laicīgi griežas pie mums, lai mēs savācam informāciju par līgavaini un nepieļautu klientu krāpšanu. Šeit ir vērts pieminēt, ka bieži vien iepazīšanas notiek iepazīšanas portālos un kas ar Jums komunicē ļoti grūti saprast ja par viņi nav objektīvas informācijas, bet tikai informācija, ko viņš pats sniedz par sevi.
Ļoti daudz gadījumu kad mēs palīdzam sameklēt personas, radiniekus, veicam privātas izmeklēšanas un vācam pieradījumus, kuri var būt noderīgi mūsu klientiem.
Mūsu telefons darbojas diennakts režīma un mēs esam priecīgi palīdzēt!
             Ar cieņu,

SIA Rīgas Detektīvu Aģentūra
       prezidente Olga Zeļika
Telefons: +37126065555
Mūsu mājas lapa: www.detektivs.lv

Категория: Мои статьи | Добавил: detektiv (20.08.2013) | Автор: детектив Ольга Зелика
Просмотров: 1433 | Рейтинг: 5.0/1 |
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
[ Категории каталога ]
Мои статьи [115]

[ Форма входа ]

[ Наш опрос ]
Оцените мой сайт
Всего ответов: 65

[ Поиск ]

[ Друзья сайта ]

[ Статистика ]

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Copyright MyCorp © 2022